Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Andrychów
Umów się na wizytę

Personel

Nazywam się Natalia Suchy jestem dietetykiem z wykształcenia oraz z pasji. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Krakowskiej Wyższej Szkole Proocji Zdrowia w Krakowie, aktualnie nadal kontynuuje studia drugiego stopnia na kierunku dietetyka kliniczna w Katowicach.

Podczas studiów odbywałam praktyki w szpitalu na różnych oddziałach, posiadam doświadczenie w układaniu indywidualnych jadłospisów, jak i udzielania porad dietetycznych – umiejętności tych nabyłam w Ośrodku Zdrowia. Jako, że dietetyka to szeroka dziedzina nauk, która wymaga ciągłej nauki staram się systematycznie poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w dodatkowych kursach i szkoleniach oraz czytając specjalistyczną literaturę. W mojej pracy najważniejsze jest zdrowie oraz samopoczucie pacjenta.

Jestem osobą osobą otwartą i empatyczną, staram się wspierać pacjentów w dążeniu do celu a ich zadowolenie i osiągnięte wyniki są dla mnie priorytetem. Uważam, że dieta nie powinna kojarzyć się z głodówkami i milionami wyrzeczeń.
Staram się przede wszystkim uczyć zdrowych nawyków tak, aby pacjenci po zakończeniu terapii potrafili sobie radzić samodzielnie, utrzymywać prawidłową masę ciała i dbać o swoje zdrowie.
Ponadto od zawsze interesował mnie zdrowy styl życia jak i racjonalne odżywianie. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie, uwielbiam jeździć na rowerze, czy obcować z naturą podczas wędrówek po górach.
W wolnych chwilach uwielbiam też eksperymentować w kuchni, tworzyć nowe przepisy a później dzielić się nimi z innymi.
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Andrychowie. Znajdujemy się przy ulicy Beskidzkiej 5a.

Zadzwoń i umów się:
tel. 797 790 904

Nasi partnerzy