Placówki - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Andrychów
Umów się na wizytę

Placówki

Absolwentka żywienia w zdrowiu i chorobie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł magistra uzyskała w 2013r. Ciągle żądna wiedzy ambitnie pogłębia ją na licznych kursach i ogólnopolskich konferencjach. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychodietetyka, aby jeszcze mocniej zmotywować swoich pacjentów do walki z nadwagą i otyłością. „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz – to jej życiowe motto. Nie zmieniłaby swojej pracy na żadną inną, spełnianie marzeń o zdrowiu i szczupłej sylwetce jest jej największym wynagrodzeniem i dodaje jej skrzydeł. Kocha jeść dzięki czemu rozumie swoich pacjentów w walce z kilogramami. Miłośniczka biegania, szczególnie zimą.

Fachowa pomoc i obszerna wiedza Pani Natalii sprawia, że z niecierpliwością czekam na następną wizytę.


Wspaniała i profesjonalna usluga. Pani Natalia stwarza niezwykle miłą atmosferę. Jestem coraz bliższa osiągnięcia celu.


Mega, mega i jeszcze raz MEGA! Tak mogę opisać dietę, obsługę oraz efekty, które osiągnęłam dzięki przemiłej Pani dietetyk.


Polecam serdecznie gabinet dietetyczny ! 🙂 Dieta i zalecenia dobrane idywidualnie pod jednostki chorobowe po której czuje się lepiej i dolegliwości ustąpiły 🙂 Przemiła i fachowa obsługa Pani Dietetyk sprawia, że utrata kilogramów i wizyty w gabinecie to czysta przyjemność 🙂


Polecam! usługi Gabinetu Ditetycznego Projekt Zdrowie Andrychów. Wreszcie znalazłam dietetyka, który stworzył dla mnie indywidualna dietę biorąc pod uwagę moje oczekiwania. Z Panią Natalią utrata kilogramów to sama przyjemność 🙂


Byłam, sprawdziłam kilogramy straciłam. Miła atmosfera, pełny profesjonalizm ciągle nie mogę wyjść z podziwu że można tracić wagę i być najedzonym.


„Pani Małgorzata to profesjonalistka w każdym calu. Zna się na tym co robi, umie doradzić, poprowadzić, słucha potrzeb. Przy tym wszystkim jest bardzo miła i kompetentna.”


„Pani Justyna jest profesjonalistką w 100%. Szczerze mówiąc zawsze do diety podchodziłam z wielkim dystansem i nie wierzyłam, że dam radę. Jednak udało się 🙂 Schudłam 12kg -czuje się zdecydowanie lepiej i atrakcyjniej. Polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie porady! pozdrawiam”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy